Salvadoras

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Salvadoras parduodamo būsto.

Parduodamas turtas Salvadore

Salvadoras yra nedidelė Centrinės Amerikos šalis, garsėjusi savo paplūdimiais Ramiojo vandenyno regione, tinka banglenčių ir kalnų vaizdams. Salvadoras ribojasi su Gvatemala ir Hondūza į šiaurę, o Hondūras - į rytus, o į pietus ir vakarus maudosi Ramiojo vandenyno vandenynas. Į pietryčius atskiriama nuo Nikaragvos nuo Fonseca įlankos. Tai mažiausiai išplėtota, bet ir tankiausiai apgyvendinta valstybė regione. San Salvadoro sostinė, apsupta įspūdingų ugnikalnių, siūlo daugybę muziejų ir Nacionalinį teatrą.

Norime analizuoti savo nekilnojamojo turto rinką, jei jus domina pirkti nekilnojamąjį turtą, parduodamą Salvadore.

Šiais metais statyba galėjo teigti teigiamus skaičius trejus metus iš eilės ir išaugti iki 3%, o tai lemia daugiau kaip 130 svarbiausių privačių investicijų projektų.

Šiuo metu svarbi veiksmingo šio sektoriaus paklausos dalis yra koncentruota departamentuose ir būsto sprendimuose. Escalón, San Benito ir Lomas de San Francisco rajonai sutelkia daugybę projektų, daugiausia apartamentų.

Planuojama statyti daugelį darbų nekilnojamojo turto sektoriuje. Į šį skaičių įeina San Salvadoro, Santa Anos ir San Migelio metropolinės zonos. Bet, žinoma, absoliuti dauguma jų sutelkta sostinėje.

Jei ieškote El Salvadore parduodamo turto, svarbu žinoti, kad gyvenamojo nekilnojamojo turto rinka Kosta Rikos sostinėje plečiasi, kad patenkintų vidutinės klasės būsto paklausą, o butų bokštai gana centrinėse zonose.

Šiuo metu 45 proc. Žmonių, ieškančių El Salvadore parduodamo nekilnojamojo turto, tai yra vieta, kur gyventi, tai daro vertikaliuose gyvenamuosiuose namuose, o dauguma jų yra San Chosė.

Kalbant apie tuos, kurie nori įsigyti namus, dauguma jų yra sutelktos tarp 24 ir 35 metų.

Jei ketinate pirkti nekilnojamąjį turtą parduoti Salvadore, turite apsvarstyti privalumus ir trūkumus.

Gyvenimas Salvadoras gali būti beprotiškas daugeliui, o gal ir tai; tačiau ši šalis taip pat gali pasiūlyti daug teigiamų dalykų.

Pirmas privalumas čia apsistoti ir įsigyti nekilnojamąjį turtą, parduodamą Salvadore, akivaizdžiai yra prastos pragyvenimo išlaidos, net jei viskas priklauso nuo to, kur esate. Viešasis transportas kainuoja tik juokinga figūra. Maisto produktų kainos yra prieinamos visiems biudžetams.

Kitas geras dalykas apie El Salvadorą yra jos žmonės. Be to, kad jie labai malonūs, jie taip pat yra labai atviri žmonės ir kovoja su jų džiaugsmu.

Salvadoro paplūdimiai turi ypatingą žavesį, kuris sukelia visų lankytojų pojūtį, todėl jis yra vienas iš turistų pageidaujamų Centrinės Amerikos vietų. Tarp geriausių paplūdimių galime pabrėžti: El Cuco, La Barra de Santiago ir La Costa del Sol.

El Salvadoras ir tada, kai parduodamas nekilnojamasis turtas Salvadore, yra trūkumai

sveikatai, kuri nėra viena iš šios šalies stiprybių. Visuomenės sveikatos sistema palieka daug pageidavimų. Viešojo švietimo sistema taip pat yra labai žemos kokybės.

Salvadoras yra viena iš nesaugių vietų planetoje.

25 proc. Žmonių kenčia nuo lėtinio skurdo. Salvadoras yra nepakankamai išsivysčiusi ir išsivysčiusi šalis, turinti labai didelę užsienio skolą Jungtinei Valstijai

  •  
    Persikėlimas į Salvadorą. Ekspatriata ir gyvena Salvadore

      Tęsdami kelionę per Lotynų Ameriką, mūsų dėmesys sutelktas į tikrai unikalią žemę ir dažnai dėl įvairių priežasčių potencialūs nekilnojamojo turto investuotojai nedaug. Maža valstybė, besiribojanti su Gvatemala ir Hondūre, apsupta nuostabių Ramiojo vandenyno vandenų, yra tankiausiai apgyvendint ...

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 19389

Parduoda Kaimo gyvenamas namas, Salvadoras, San Salvador, Suchitoto, pje Cielito Lindo #7

246,872.94EUR
Parduoda
Kaimo gyvenamas namas

1180 m²
puikus 28mt priekinės vaizdas į ežerą, 4 viduje automobilių stovėjimo vietų, 1,5 vonios kambariai, masto koridorių, didelis sodas, tinka restorane ar ...
Cod. 17488

Parduoda Kaimo gyvenamas namas, Salvadoras, San Salvador, San Salvador, Lomas de Altamira

617,182.36EUR
Parduoda
Kaimo gyvenamas namas

1 m²
Gražus Pradžia Lomas de Altamira, labai išskirtinis sritis / privatus gyvenamasis tik. 4 miegamasis. c / terasa ir vonios kambarys + tyrimas, svečių v...
Cod. 11553

Parduoda Kaimo gyvenamas namas, Salvadoras, San Salvador, San Miguel, 31 COLONIA QUINTA

41,145.49EUR
Parduoda
Kaimo gyvenamas namas

50000 m²
CASA DE3 RECAMERAS,1BANO,1 SALA,1 ANTE SALA,1 GARAJE.
UNAVAILABLE
Cod. 7994

Parduoda Kaimo gyvenamas namas, Salvadoras, San Salvador, San Vicente, Av. Crescencio Miranda, Bo. San Francisco

74,061.88EUR
Parduoda
Kaimo gyvenamas namas

192 m²
Parduodamas namas, yra 4 miegamieji, 2 vonios kambariai, svetainė, tarnyba plotas skalbimo mašina, balkonas.
UNAVAILABLE
Cod. 6039

Parduoda 3 miegamieji, Salvadoras, San Salvador, San Salvador, Pasaje A, entre 79 y 83 Avenida Sur (Entrada por Calle Cuscatlán) a 300 metros de Iglesia Corazón de María.

125,329.16EUR
Parduoda
3 miegamieji

149 m²
ADVENTURE TOWN namas Colonia širdies Escalon. Pokalbis, tarp 79 ir 83 Pietų Avenue (įėjimas Calle Cuscatlan) iki 300 metrų atstumu nuo Marijos bažnyči...
UNAVAILABLE
Cod. 5913

Parduoda Kaimo gyvenamas namas, Salvadoras, San Salvador, Residencial Santa Anita, Final 15 Av. Sur Senda 2 casa 46

37,030.94EUR
Parduoda
Kaimo gyvenamas namas

95 m²
Namas 2 aukštų, 3 miegamieji, 2 gyvenamieji kambariai, 2 vonios kambariai, garažas, virtuvė, valgomasis. Galutinė Namai ištrauka. Terasa, Skalbykla, d...
UNAVAILABLE
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB